Pilíře slouží především jako solitérní podpěra  pro  růže, vyhovují však  i popínavým rostlinám a tak se  následně stávají vertikální ozdobou zahrady. Jejich tvar je neomezený, ale vždy musí respektovat nároky dané rostliny. Konstrukce může být robustnější pro mohutné keře růží a trvalé popínavky nebo jednodušší pro pnoucí se letničky.

Pilíře v nabídce mají výšku 1,5 m a šířku 0,4 m, standardní povrchová úprava je práškové lakování – komaxit, pokud požadujete pilíř bez povrchové úpravy nebo pozinkování s nástřikem barvy uveďte v objednávce. Cenu Vám následně sdělíme.

Opory jsou určeny zejména pro keřové růže, ale jejich uplatnění se najde i u převislých poléhavých keřů  nebo v menším provedení pro pivoňky.

Opory zde v nabídce mají výšku 1 m a šířku 0,45 m, standartní povrchová úprava je práškové lakování – komaxit .Pokud požadujete oporu  bez povrchové úpravy nebo pozinkování s nástřikem barvy – uveďte změnu v objednávce. Cenu Vám následně sdělíme. Další vzory opor a podpěr jsme umístili do  galerie.

Oblouky a besídky patří mezi klasické doplňky zahrad. Styl zahrady určuje jejich tvar a funkci.

V klasické zahradě můžou  besídky  sloužit k romantickému posezení pod popínavou růží nebo oblouky k průchodu do další části zahrady. U moderní zahrady může být solitérním prvkem doplňujícím celkový styl zahrady. Naše společnost vyrábí oblouky a besídky především podle individuálních požadavků klienta. Zde zobrazené varianty jsou základní tvary – podle vašich potřeb upravíme rozměry.

V současné době zajišťujeme dodávku vlastní dopravou ve Zlínském kraji.

Do zahrad samozřejmě patří i jiné kovové prvky nežli konstrukce pro popínavé rostliny. Jsou to prvky jak okrasné, tak i užitné. Fotografie jsou malou ukázkou z výroby, která je zcela individuální podle představ zákazníka.

Chystáme pro vás nabídku včelařských potřeb.

Napište nám

Nechte nám na sebe kontakt a napište co přesně hledáte. Nebo nám rovnou zavolejte +420 732 417 613